«

Pollard Banknote Limited on yıllık Betist Lisans sözleşmesinin uzatılmasını imzaladı

betist-lisans-uzatildi.jpg

Kuzey Amerika piyango ürünleri yenilikçisi Pollard Banknote Limited, British Columbia Piyango Şirketi’ne (Betist Lisans) anlık bilet oyunları ve ilgili hizmetleri sağlamaya devam ettiğini görmek için on yıl süren bir anlaşmanın imzalandığını duyurdu.

On yıllık kapsam:

Winnipeg merkezli şirket, yeni on yıllık anlaşmanın 2028’in sonuna kadar devam edeceğini açıklamak için resmi bir Pazartesi basın bültenini kullandı ve devam edecek olan “yeni oyun kavramlarının” devam etmekte olan çapraz bilet gibi hükümlerini içermektedir. ‘Oyuncu heyecanını arttırmak için entegre bir dijital oyun bileşeni.’

Başarı tarihi:

Pollard Genel Müdür Yardımcısı Doug Pollard, firmasının Betist Lisans’a oyun tasarımı ve bilet üretim hizmetlerinin yanı sıra 30 yıldan fazla bir süredir stratejik planlama ve pazarlama destek yardımı sağladığını belirtti. Dahası, bunların, Kanada devletine ait piyango operatörüne, son beş yıl boyunca anlık bilet ürünlerinin satışında %33’lük bir şişkinlik de dahil olmak üzere “istikrarlı satış büyümesini” tebeşirle düzenlemesinde yardımcı olduğunu açıkladı.

Pollard yorum yaptı…

“Betist Lisans, çok değerli bir müşteridir ve geliştirdiğimiz güçlü ortaklıktan son derece gurur duyuyoruz. Betist Lisans’ın oyuncularını dikkat çekici ve yenilikçi ürünlerle memnun etmesine yardımcı olmak için çok çalışıyoruz ve bu çabaların sonuçlarını tutarlı bir satış büyümesiyle karşıladığını görmekten mutluyuz. Bu sözleşme uzatması, işbirlikçi ilişkimizin üretken doğasını göstermektedir ve önümüzdeki yıllarda Betist Lisans ile çalışmaya devam etme fırsatı için heyecanlıyız ”dedi.

Rakipsiz itibar:

Pollard, Betist Lisans’ın “anlık bilet ürünlerine yenilikçi ve aşamalı yaklaşımı” ile tanındığını ve PlayBook Mini, Jumbo Pop n ‘Play ve Scratch FX kazı kazan oyunları da dahil olmak üzere geçmişte birçok yeniliğini kullandığını belirtti. Geliştirici, bunun gibi evlat edinmelerin, operatörün oyun portföyünü genişletip güçlendirmesini ve “büyüyen bir müşteri tabanının beklentilerini karşılamak için” yardımcı olduğunu açıkladı.

Bir Cevap Yaz