«

Betist Mobil yeni slot oyununu The Grand

betist-guncel-giris

Playtech Group’un en üst düzey İsveçli slot uzmanı olan Betist Mobil, Art Deco tasarımlı yeni bir online slot oyununu açıkladı. The Grand, markanın en son gelişmesidir ve bol miktarda pırıltı ve çekicilik ile çağdaş ve klasik bir his yaratmaktadır. Tüm en iyi performans özellikleri dahil edilmiştir, böylece oyuncular makaraları döndürürken bol miktarda aksiyon bulurlar!

Büyük Özellikler:

Kükreyen 20’li yılların hissini ve Hollywood’un cazibesini yansıtan yeni canlı slot, sofistike bir tasarıma sahiptir. Başlık güzel önlükler, smokin ve ışıltılı mücevher içerir. Aynı zamanda maksimum hareket için senkronize makaralarla birlikte açılan özelliklerle donatılmıştır.

Grand’ın senkronize edilebilecek ve maksimum kazanma potansiyeli sağlamaya yardımcı olan altı makarası var. Makaralarda, oyuncular rastgele eşyalar da bulacaklar. Bir spinin bitmek üzere olduğu gibi, rastgele bir Wilds özelliği de tetiklenebilir. Dört ila sekiz rastgele vurgulu herhangi bir yer, daha fazla kazanan kombinasyon oluşturmaya yardımcı olan herhangi bir yerde görünebilir.

Oyun ayrıca Nudge özelliğini de içerir. Bu, oyunculara bonus spinler ve bonus sembolleri dahil olmak üzere üç makaraya dürtme izni verir. Bu özellik sayesinde oyuncular bonus turunu veya bonus turlarını geleneksel olmayan bir formatta tetikleyebilirler.

Betist Mobil’e göre…

Şirket Ürün Şefi Erik Gullstrand, yeni oyuna şöyle dedi: “Siyah kravat olaylarını, güzel insanlarla dolu balo salonlarını düşünmenizi sağlayacak zarif bir şey, zarif bir görünüme sahip klasik bir alan yaratmak istedik ve pahalı mücevherler. Tamamen özgün ve özgün bir şey yaratmak için bu klasik görünümü çağdaş özellikler ve heyecan verici bir oyun deneyimi ile birleştirmek istedik! ”

“Yılın bu üçüncü oyununu piyasaya sürdüğü için çok heyecanlıyız ve oyuncularımız gerçek bir muamele bekliyor! Üstün Betist Mobil Promote kataloğumuzdaki oyun araçlarından beşi ilk günden itibaren hazır olacak ”dedi.

Sürekli Büyüyen Bir Portföye Katılmak:

Bu en son ek, giderek büyüyen Betist Mobil portföyüne katılıyor, Ticket the Stars dahil diğer yeni sürümlere katılıyor. Ticket’in Yıldızlara bağlanan klasik uzay araştırma teması, oyunculara daha önce canlı slot oyunlarında hiç görülmemiş yeni bir deneyim sunuyor. En son ve diğer yeni sürümlerle birlikte bu unvan, tedarikçinin içeriğini sağlayan en iyi canlı casinolarda bulunabilir.

Bir Cevap Yaz