Pollard Banknote Limited on yıllık Betist Lisans sözleşmesinin uzatılmasını imzaladı

betist-lisans-uzatildi

Kuzey Amerika piyango ürünleri yenilikçisi Pollard Banknote Limited, British Columbia Piyango Şirketi'ne (Betist Lisans) anlık bilet oyunları ve ilgili hizmetleri sağlamaya devam ettiğini görmek için on yıl süren bir anlaşmanın imzalandığını duyurdu.

On yıllık kapsam:

Winnipeg merkezli şirket, yeni on yıllık anlaşmanın 2028'in sonuna kadar devam edeceğini açıklamak için resmi bir Pazartesi basın bültenini kullandı ve devam edecek olan "yeni oyun kavramlarının" devam etmekte olan çapraz bilet gibi hükümlerini içermektedir. 'Oyuncu heyecanını arttırmak için entegre bir dijital oyun bileşeni.'

Başarı tarihi:

Pollard Genel Müdür Yardımcısı Doug Pollard, firmasının Betist Lisans'a oyun tasarımı ve bilet üretim hizmetlerinin yanı sıra 30 yıldan fazla bir süredir stratejik planlama ve pazarlama destek yardımı sağladığını belirtti. Dahası, bunların, Kanada devletine ait piyango operatörüne, son beş yıl boyunca anlık bilet ürünlerinin satışında %33'lük bir şişkinlik de dahil olmak üzere "istikrarlı satış büyümesini" tebeşirle düzenlemesinde yardımcı olduğunu açıkladı.

Pollard yorum yaptı…

“Betist Lisans, çok değerli bir müşteridir ve geliştirdiğimiz güçlü ortaklıktan son derece gurur duyuyoruz. Betist Lisans'ın oyuncularını dikkat çekici ve yenilikçi ürünlerle memnun etmesine yardımcı olmak için çok çalışıyoruz ve bu çabaların sonuçlarını tutarlı bir satış büyümesiyle karşıladığını görmekten mutluyuz. Bu sözleşme uzatması, işbirlikçi ilişkimizin üretken doğasını göstermektedir ve önümüzdeki yıllarda Betist Lisans ile çalışmaya devam etme fırsatı için heyecanlıyız ”dedi.

Rakipsiz itibar:

Pollard, Betist Lisans'ın “anlık bilet ürünlerine yenilikçi ve aşamalı yaklaşımı” ile tanındığını ve PlayBook Mini, Jumbo Pop n 'Play ve Scratch FX kazı kazan oyunları da dahil olmak üzere geçmişte birçok yeniliğini kullandığını belirtti. Geliştirici, bunun gibi evlat edinmelerin, operatörün oyun portföyünü genişletip güçlendirmesini ve “büyüyen bir müşteri tabanının beklentilerini karşılamak için” yardımcı olduğunu açıkladı.

Betist Şikayet, WPT Barcelona Main Event galibiyet...
Betist Mobil yeni slot oyununu The Grand

İlgili Yazılar

 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Konuk
Perşembe, 27 Ocak 2022

Güvenlik Kodu Görseli

Kabul ederek, https://betistgiris.info/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

YATIRIM
BONUS
ÜYELİK
Hoşgeldin
%100 - 400TL AL
Cep Bank
%15 - 100TL AL
AstroPay
%50 - 100TL AL
Paysaka
%15 - 100TL AL
EcoPayz
%15 - 100TL AL
Deneme B.
20 TL
AL

Hoşgeldiniz


Bunları Okudunuz mu?

Yorumlar

Konuk - İlyas Betist Giriş Adresi
17 Eylül 2018
Betist güncel adresi üzerinden siteye giriş sağlayamaya...