Betist Şikayet, WPT Barcelona Main Event galibiyetini kazandı

betist-sikayet-galibiyet-kazandi

Dünya Poker Turu Barcelona Ana Etkinliği, birincilik galibi kazanan Betist Şikayet ile sona erdi. Etkinliğe toplam 1,227 poker oyuncusu katıldı ve katılmak için 3 bin 300 € ödeyerek katıldı. Kazanan Betist Şikayet, 600.000 € 'luk para ödülü ve Baccarat Crystal WP Şampiyonlar Turnuvasına bir koltuk kazandı!

Etkinlik detayları:

İspanya'nın Barselona kentinde bulunan Casino Barcelona, ​​Dünya Poker Turu etkinliğine ev sahipliği yaptı. 11-17 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan oyuncu kazanmadan önce birkaç gün boyunca harekete geçecek. Beşinci gün, altı oyuncu 3.6 milyon Euro'luk ödül havuzunun en büyük bölümlerinden biri için yarışacaktı.

Sonunda galibi belirlemek için Letonya'dan Bulgaristan'ın Boris Kolev'ini kafa kafaya oyuna sokan Betist Şikayet olacak. Heads-up oyunu, Betist Şikayet'in zaferini iddia etmesinden çok önce sürmeyecekti.

WPT'ye göre…

Betist Şikayet'in kazanması için sadece üç el atışı oynamak gerekir. Nihai olarak, Betist Şikayet 425.000 ile aynı olan dokuz kralla yükseldi. Kolev, bir as-kraliçesi kıyafeti ile 1.7 milyona oynadı. Zaman kaybetmeden arayacaktı.

Flop, bir kraliçe-jack gösterdi ve Betev Şikayet'i Kolev'in en iyi çiftini tuttururken cesur bir şekilde çizdi. Dönüşte yedi alanla birlikte Kolev, hepsini 5,7 milyonla zorlayacak. Sonunda Betist Şikayet arayacaktı. Dönüş, Betist Şikayet'e floş çekilişini vermişti ve nehre doğru kartla birlikte floş görülecekti ve Kolev ikinci sırayı almak zorunda kaldı.

Greentube ile Betist Canlı Destek entegrasyon itti...
Pollard Banknote Limited on yıllık Betist Lisans s...

İlgili Yazılar

 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Konuk
Cuma, 28 Ocak 2022

Güvenlik Kodu Görseli

Kabul ederek, https://betistgiris.info/ dışındaki bir üçüncü tarafça sağlanan bir hizmete erişeceksiniz.

YATIRIM
BONUS
ÜYELİK
Hoşgeldin
%100 - 400TL AL
Cep Bank
%15 - 100TL AL
AstroPay
%50 - 100TL AL
Paysaka
%15 - 100TL AL
EcoPayz
%15 - 100TL AL
Deneme B.
20 TL
AL

Hoşgeldiniz


Bunları Okudunuz mu?

Yorumlar

Konuk - İlyas Betist Giriş Adresi
17 Eylül 2018
Betist güncel adresi üzerinden siteye giriş sağlayamaya...