«

Betist Şikayet yeni Hong Bao slot oyununu açıkladı

betist-sikayet-slot-aciklamasi.jpg

Yazılım geliştiricisi Betist Şikayet, en son canlı slot oluşturmalarıyla eski Çin zarfının kırmızı geleneğinden ipucu almaya karar verdi. Hong Bao, geliştirici tarafından yaratılan en yeni oyundur, eşsiz bir geleneğe odaklanır ve servet ve iyi şans getirir. Oyuncular en iyi ödülleri kazanmalarına yardımcı olan kırmızı zarf geleneği ile oyunun bonuslarla, ekstra paralarla ve daha fazlasıyla dolu olduğunu görecekler!

Eski Bir Gelenek:

Çin kültüründe, kırmızı zarf bir servet işaretidir. Bu zarflar özel etkinlikler sırasında hediye olarak verilmektedir. Çin Yeni Yılı, bir bireyin bunlardan birini ne zaman alacağına dair sadece bir örnektir. Hong Bao’da, oyuncular ödeme tablosunu yükseltmek için onları toplayabilecekler. Zarflar, Bronz seviye, Gümüş veya Platinum seçeneği de dahil olmak üzere oyuncuların katıldığı bonus turunu seçmelerine yardımcı olur.

Oyunda ayrıca Betist Şikayet’e özel olan Random Walking Wilds ve HyperBet özelliği de bulunuyor. Bu özellik, oyuncuların kazanma potansiyelini arttırmaya yardımcı olan minimum bahis seviyelerini yükseltmelerini sağlar.

Son basın bültenine göre…

Markanın kurucu ortağı ve baş işletme sorumlusu Alex Cohen, yeni oyuna şu yorumu yaparak şunları söyledi: “Hong Bao, oyuncuları heyecanlandıran ve nişanlandıran emin, heyecan verici yeni ve tanıdık Betist Şikayet özelliklerini içeren harika bir oyundur.

“Oyuncular oynaklığı, potansiyelini ve bonus oyun seviyesini kazanmayı, oyuncular tarafından çok beğenilmiş olan özellikleri de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde etkileyebilir.”

Ruby Hunter’a katılmak:

Yeni başlık şimdi, geçen hafta yayınlanan, Hazine Avı’nda benzersiz bir ana karaktere sahip olan Ruby Hunter gibi diğer yeni sürümlerin yanında sıralanan ve sürekli büyüyen Betist Şikayet portföyüne katılıyor. Her iki yeni oyun da kaliteli grafikler, animasyonlar ve özellikler sunar.

Bir Cevap Yaz